Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć dziewczyny. Długi weekend się zbliża;) gdyby nie ten poniedziałek i wtorek do pracy to już wogole by było super;p ja dzisiaj porządki w domu a później pół dnia na dworze. Ładna pogoda ma być to trzeba to wykorzystać;) szybko się męczę, wkurzam się strasznie na to. ;p
Ja jeszcze nie dowierzam, że jestem w ciąży. Dopiero jak wczoraj zobaczyłam na usg, że maleństwo tam jest i jest juz spore to dopiero coś zaczyna do mnie docierać 🥲
Ja dzisiaj i środę jestem na zwolnieniu na córkę, bo chora 🥲
Cześć dziewczyny! Czytam Was chyba od początku co powstał wątek, ale jakoś nie było okazji się przywitać. ;) pierwszą wizytę miałam w 6 tygodniu już serduszko ładnie biło. Dzisiaj kolejna wizyta, której się obawiałam i po niej postanowiłam, że się do Was odezwę. ;)
Obecnie 10 tydzień...