reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Ostatnio dodane przez agunia36

  1. A

    1 DZIECKO PO 30-STCE

    hejka,tak lekarz mi przepisal dufaston poniewaz mialam troche nie regularne cykle,badan jeszcze nie robilam teraz,cztery lata temu robilam robilam bardzo duzo badan i wszystko bylo ok.teraz chodze do przychodni ale musze isc prywatnie bo przynajmniej zleca mi jakies badania.
  2. A

    1 DZIECKO PO 30-STCE

    zaczynam sie bardzo martwic ze cos jest nie tak ,jak narazie biore dufaston od 16 dnia cyklu ale dalej nic,w lutym wybieram sie do lekarza .czy jest ktos na forum z chrzanowa?,potrzebuje namiary do dobrego lekarza. podrawiam
  3. A

    1 DZIECKO PO 30-STCE

    hej,mam 36 lat i zaczelam z mezem pare miesi temu starania o maluszka.
Do góry