• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez agusiek1977

  1. A

    Blizniaki :)

    Witam jestem tu nowa a chcialabym powiedziec ze mam wlasnie nowe dzieciaczki dwoch chlopcow blizniakow i 8 letniego syna.Musze powiedziec ze nie sadzilam ze bedzie tak ciezko:szok:Mlodzi sa bardzo absorbujacy ale starszy syn przechodzi samego siebie:-(Dobrze ze maz jest ze mna w domu bo sama...
Wróć
Do góry