• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez aknoli89

  1. A

    leki

    Mam kilka leków do, które juz mi sie nie przydadza , wszystkie maja ważność i przechowywane są według zaleceń : Ovaleap 900j.m/1,5ml - 2 opak. ( ważne do 09/2022) Orgalutran 0,25 mg/0,5 ml - 5 opakowań ( ważne do 04/2023) Menisorm 75 j.m- 8 opakowań ( ważne do 09/2022) Wiecej info udziele na e...
Wróć
Do góry