• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez AndziaH2017

  1. A

    Czerwcowe mamy 2017

    Dzień dobry dziewczyny, z samego rana ;) Mnie ciekawi jeden temat, a mianowicie termin waszego porodu ;) Mam mały mętlik w głowie, ponieważ przy pierwszym usg w 7tyg termin porodu wyszedł na 28 czerwca, z miesiączki wychodzi ok 23 czerwca ale co jest najlepsze juz przy kolejnym usg w ok 12-13...
Wróć
Do góry