Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Spokojnie, ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to płakałam jak by ktoś umarł... Mieliśmy innle plany.. Mamy już 2 dzieci, zaczęłam pracę, schudłam w rok 50kg a tu bumm. Jednak już się cieszę i martwię, że będzie coś nie tak. Trzymaj się i zo avzysz będzie lepiej ❤️
Hejka 😁🥰 jestem Anita i mam 33lata.
Ja mam termin na 16 czerwca :)
To już moja 3 ciąża, ta jednak niespodziewana 🥰 Mam już syna 13lat i córeczkę 5lat ❤️
Zawsze niepokoją mnie upławy, jak to u was było lub jest?