• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez anitaczarniak2

  1. anitaczarniak2

    Czerwcowe mamy 2023

    Spokojnie, ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to płakałam jak by ktoś umarł... Mieliśmy innle plany.. Mamy już 2 dzieci, zaczęłam pracę, schudłam w rok 50kg a tu bumm. Jednak już się cieszę i martwię, że będzie coś nie tak. Trzymaj się i zo avzysz będzie lepiej ❤️
  2. anitaczarniak2

    Czerwcowe mamy 2023

    Hejka 😁🥰 jestem Anita i mam 33lata. Ja mam termin na 16 czerwca :) To już moja 3 ciąża, ta jednak niespodziewana 🥰 Mam już syna 13lat i córeczkę 5lat ❤️ Zawsze niepokoją mnie upławy, jak to u was było lub jest?
Wróć
Do góry