Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć 🥰 8tc 4dc od wczoraj mam straszne wzdęcia, że aż z bólu zemdlałam. Dzisiaj znowu te okropne wzdęcia. Wzięłam nospe i rapacholin błonnik . To chyba przez sałatki warzywne. Wizytę u gina mam we wtorek. Co jeszcze mogę zrobić ??? Odstawiłam też Ass czyli acard bo miałam krwotok po nim...
Trudne to jest dla nas kobiet. Ale musimy dać sobie radę.Jestem po 8 poronieniach. Miałam już tyle badań. Teraz mi jeszcze wyszło 30% praojcowskich przeciwciał. Czyli za mało. Oprócz heparyny 0,4 mam Acard 100mg I progesteron 200mg. Lada dzień kolejne staranie, ale strach zawsze jest niestety.
Mi Encorton odradzają niby szkodzi dziecku jakbym była w ciąży. Nie chcą mi go nawet przepisać. Tylko teraz gadanie o immunoglobulinach. Droga impreza, ale nic o tym niestety nie wiem. Podobno 50-60% skuteczności.
Partner wczoraj miał badania nasienia czekamy na wyniki. Dzisiaj natomiast wizyta u immunologa pobranie krwi do badań czy muszę brać zastrzyki z immunoglobuliny. Ceny straszne 1000€ pierwszy kolejne 500€. Encorton odradza, że niby szkodzi dziecku jakbym była w ciąży.
Ja bym poczekała kilka dni lub zrobiła bete. Beta wychodzi bardziej wiarygodna. Testy z moczu wychodzą najlepiej dopiero tydzień po planowanym okresie.