Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Myślę że doszło do nieporozumienia PerseaNigra - każde porady z chęcią przyjmę :)
zwłaszcza od takich życzliwych osób.
Ankieta sama w sobie nie jest sposobem na złożenie biznesu, tylko jest wymagana przy składaniu dokumentów starając się o dotację.
Cześć !
Jestem Asia i od niedawna jestem mamą. Teraz chciałabym otworzyć swoją firmę :) Proszę pomóżcie mi odrobinę i wypełnijcie moją ankietę :D
z góry dziękujemy Asia z synkiem
Link do: Wyprawka szpitalna