Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja mam zwykły termometr cyfrowy z rossmanna i nie dość że mierzy ekspresowo to bardzo dokładnie. Ja nie wierzę w te temp.bezdotykowe czy do czoła. Dla starszaków mierzę zwykłym rtęciowym.
Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Źle się wyraziłam [emoji23] chodziło mi o ręce. Na nogi jeszcze za wcześnie, ale już je odkrył. Jak leży w bujaczku, to wielkie zainteresowanie co tam dynda na dole [emoji23][emoji23] zabawnie to wygląda. Ale ręce to wciśnięte nie raz po nadgarstek do buzi [emoji23] najlepszy smakołyk [emoji6]...
Witam się z Wami [emoji4] coś mi ostatnio tel.szwankuje, bo nie pokazuje nowych wiadomości tutaj. Ale już odnalazłam. U nas dzień zaczyna się bardzo wcześnie, ale tylko dlatego, że trzeba starszaków porozwozić do szkoły i przedszkola. Tak to byśmy spali dłużej. Leon ostatnio pobija rekordy...
Dzięki Dziewczyny [emoji4]
Ja od wczoraj też olejem kokosowym, ale tak ogólnie smaruje. Ze suchą skórą się nie zmagamy. Ale cudownie po tym skora pachnie. Już Leon został nazwany Kokosanką [emoji23]
Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też się dzisiaj ze swojego łóżeczka skulał do mnie [emoji1] mamy łóżeczko dostawiane do naszego łóżka i przysnęło mi się, zapominając o podniesieniu ścianki...
Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam napisać jeszcze raz, ale siedziałam u psychologa ze starszakiem i nie miałam ani chwili wolnego. Jeszcze możecie napisać, w ktorym tyg.ciąży urodzilyście, np. 38w0
Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj u nas już od dawna jedna kupa na 2 dni i to muszę jeszcze pomóc. Lekarz mi mowił, że jeżeli nic nie boli, to na piersi nawet do 5 dni może nie być kupy. Znaczy, że dobrze przeyswaja.
Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w życiu tak często się nie przebierałam jak teraz, a stos do prania, to rośnie w zatrważającym tempie... to mnie pocieszyłaś z tym ulewaniem [emoji6]
Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom