• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez B@sia

  1. B

    Dentysta

    I jak wizyta u dentysty? Jestem w podobnej sytuacji 🙂
  2. B

    Marcowe mamy 2021

    Hej jestem tutaj nowa. Jestem w 19 tygodniu. Tak wracając do przyziębienia . Pijecie herbatę z imbirem ? Mam cukrzycę ciążowa i niestety leczę się tylko czosnkiem, cytryną itd... Mój ginekolog powiedział że mogę brać witaminę C w tabletkach albo rutinoskorbin. Jak jest u Was z przyziębieniem...
  3. B

    Marcowe mamy 2021

    Jak sobie radzisz? Ja mam insulinę na noc bo cukry na czczo miałam wysokie .
  4. B

    Marcowe mamy 2021

    Witam :) jestem w 15 tygodniu ciąży- termin na 15 marca :) Cukrzyca ciążowa od 9 tygodnia :(
Wróć
Do góry