Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam, czy ktoś miał styczność z problemem brachycefalii i czy faktycznie kształt główki się wyrównuje czy zostaje taki sam czyli trapezowy? Jeśli ktoś ma starsze dziecko to byłabym wdzięczna odnośnie informacji jak główka się kształtowała i przede wszystkim do jakiego czasu można walczyć o...
Dzień dobry, widzę że post był dodany 6 lat temu i może już Pani nie być na tym forum ale stwierdziłam, że spróbuję się odezwać. Mam podobny problem, dziecko jest w wieku 2 lat i dokładnie ma taką głowę jak na wystawionym przez Panią zdjęciu. Czy Pani dziecku główka wyrównała się po upływie tego...