• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez bajka0806

  1. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Bo właśnie ciekawi mnie jak to wygląda :D
  2. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    a owulacyjny dalej masz ciemny?
  3. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Czekamy na test :) Mi zazwyczaj z kolejnego moczu wyraźniej wychodziły testy ciążowe niż z pierwszego.
  4. bajka0806

    ☀️ W czerwcu cicha iskra płonie, w lutym maleńkie chwycą dłonie 🕊️

    Hej :) poproszę o wpisanie mnie na testowanie 5 czerwca.😍
  5. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @TutuTerror ja bym nie brała duphastonu, tylko czekała na rozwój sytuacji. Ważne że pęcherzyk jest w macicy. Zrób znowu betę i progesteron i zobaczysz czy spada czy rośnie.
  6. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @TutuTerror jak po lekarzu?
  7. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Z mojego doświadczenia gdy prog spadnie, nastąpi poronienie i beta zacznie spadać.
  8. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    My właśnie teraz przerywamy starania, w sierpniu lecimy do Egiptu i boję się być na początku ciąży w razie czego. A dziś owulacja się zaczyna, mega płodny śluz.
  9. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Tak właśnie chodziło mi aby zobaczyć czy jest w macicy.:(
  10. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Ale te bety ostatnio szaleją ... Powyżej 1000 to już lekarz coś może zobaczy na USG
  11. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    Zaczyna sie plamienie. Proszę o wpisanie okresu łeeee
  12. bajka0806

    Maj przynosi dobre wieści, dwie kreseczki serce pieści 🐝🩷

    @Anywhere robiłaś betę?
Wróć
Do góry