• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Bocianka

  1. B

    Czerwiec 2012

    Cześć dziewczyny. Dołączam do czerwcowych ciężarówek, choć z opóźnieniem. Jutro mam wizytę u gina i proszę o trzymanie kciuków. Na pewno będzie wszystko ok, a z waszym wsparciem to na 200 proc. Ponieważ na razie nikomu nie powiedzieliśmy z emkiem o ciąży, to niestety nie mogę liczyć na rodzinę...
Wróć
Do góry