• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez buka-buka

  1. buka-buka

    Czy to ciąża?

    Przykro mi, ale nikt tu nie ma szklanej kuli. Jeśli spóźnia Ci się 2 tygodnie to test powinien już wyjść (mi wyszedł w dzień miesiączki). Dla pewności zrób badanie Beta HCG z krwi.
Wróć
Do góry