• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez celicio

  1. C

    Marcowe mamy 2021

    a mogę wiedzieć jak nazywa się ten lekarz?:) dr kasprzak
  2. C

    Marcowe mamy 2021

    tak, mam lekarza z Raszei;) jutro ide na wizytę
  3. C

    Marcowe mamy 2021

    Czesc dziewczyny:) moj termin : 26/03, jestem z Poznania, chce rodzić w Raszei, wiec moze spotkamy sie na porodówce:) pozdrowienia dla wszystkich
  4. C

    Marcowe mamy 2021

    Hej Ja już ;po wizycie ) wszystko ok, następnym razem prenatalne no i znowu stres;)
  5. C

    Forum zamknięte

    celicio
  6. C

    Marcowe mamy 2021

    Hej, mam dziso 15.00 2gą wizytę z wynikami badań, wypada mi 9-10 tyg w zaleznosci czy liczyc od OM czy USG ;) Trzymajcie proszę kciuki, zeby było Ok ;) pozdrawiam Was wszystkie :)
  7. C

    Marcowe mamy 2021

    Ja Poznań ;)
  8. C

    Marcowe mamy 2021

    Hej dziewczyny, ja dziś po 1 wizycie ;) 7 tydzień, serduszko bije 130/min oby tak dalej ;)
  9. C

    Marcowe mamy 2021

    witajcie, ja tez mam termin na końcówke marca, do lekarza idę 11/08 ;)
Wróć
Do góry