• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez chalatek

  1. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    pewnie,że tak :) czuje się że żyje dziecko we mnie,mamy nazwaliśmy Adrian oj oby nie :no: oj tak,coś lubi takie późne pory
  2. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    wczoraj czułam o 00:30 kopniaczki mojego synia :-) ma wykop :happy2: haha no to super :-) pewnie,że chłopaków też czasem jest mieć fajnie bo obronią czy coś,ale dziewczynki są takie słodkie ;-)
  3. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    a powiem Ci szczerze że też tak własnie myśleliśmy żeby był 1 chłopak bo brat bd jej chronił i nauczy także nie jest źle :) nie no chciałam bardzo dziewczynkę,ale z chłopaka jestem też bardzo zadowolona owszem moje i kocham je odkąd dowiedziałam się że wogóle jestem w ciąży,najważniejsze że...
  4. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    tak pisały i to duzo:),no niby prawda xD,ale słodka rozmowa to ile Twoj synek ma ten co wstał?
  5. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    dziekuję bardzo :), nie no wiesz warto tez myslec o przyszlosci dziecka,bo dzieci wkoncu szybko rosną ;(, oglądalam niezłe ziółka tam występują xD, dr Kwiatek ten mój jest młody,ale szczerze mówiąc nie wiem gdzie on przyjmuje,jeśli to ten to aż się boje bo on prowadzi moją ciąże tylko że nie...
  6. chalatek

    Październik 2012

    jestem młodą mamusią w 5 miesiącu,mam 20 lat,jestem z Lublina,dobrze tylko jakbyś mi pomogła gdzie i jak mam wkleić adres tego suwaczka,tak wczoraj się dowiedziałam jest to chłopiec
  7. chalatek

    Październik 2012

    witam wszystkie kobietki,pozwole dołączyć do Was gdyż też mam termin na październik
  8. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    do dr.Kwiatka chodzi mi o bijatyki,cpanie,zle towarzytwo o to mi chodzi dziękuje:),haha dobra czekam xD dziękuje :),jestem z Lublina z części północnej
  9. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    misia2010- dziękuję :),oby wyszła następnym razem dziewczynka,na kraśnickich pewnie,bo stamtąd jest mój prowadzący gin. Madzienka-dzięki wielkie maltanka-dzięki karlita-dziękuję anaconda27- dzięki,oby :) Justyna2729- dzięki,wiem ale więcej z nimi problemów
  10. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    a dziekuje bardzo dobrze,dzidzia zdrowiutenka :),wyszedl mi chlopczyk :))
  11. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    nie no różnica zawsze jest między chłopcem,a dziewczynka,ale pewnie chce by bylo zdrowe,do policealnej na fryzjerstwo do futury narazie nie dziekuje by nie zapeszyc,dokladnie
  12. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    mi też właśnie mówią,że będzie chłopak bo jesz slone i wyładniałas,ale w czwartek mam usg to może wkońcu dowiem się,oby wyszła dziewczynka,narazie nie dziekuje by nie zapeszyć :)
  13. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    nie dziękuje by nie zapeszyc :)
  14. chalatek

    Lubelanki o sobie !

    czesc :)
  15. chalatek

    Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

    oczywiście że dam :),chciałabym dziewczynkę
Wróć
Do góry