Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Wiedz dziś się dowiedziałam że poroniłam 😭🥺 beta 12.7 4 tydz no już 5 coś było nie tak z ciąża moja radość nie trwała długo jestem załamana lekarz mówi że za tydzień wizyta kontrolna i jeśli wszystko będzie ok od następnego cyklu możemy starać się o dziecko 😭🥺 pustka
Wiedz dziś miałam badanie USG na którym nic nie było od wczoraj krwawię lekarz zlecił betę która potwierdza ciążę około 4 tygodnia dostałam wiadomość że może to być ciąża pozamaciczna 😭🥺😢😢 następna wizyta na 9 Grudnia jestem załamana żyje nadzieją że moje maleństwo się pokaże na USG w macicy nie...
Mi koleżanka mówiła że taka słaba kreseczka oznacza negatywny dodam że 20 Listopada miałam mieć okres i go nie ma jutro z rana zrobię jeszcze 1 dla pewności