Hej, witam serdecznie bo jestem tu nowa, ale pewnie jak niejedna z Was szukam wsparcia w póki co bezowocnych:( staraniach o bobaska. Mam pytanie do tych z Was, którym się udało, czy cykl w ktorym doszło do zapłodnienia róznił się jakoś od tych gdzie pojawiał sie okres? Pewnie każda z Was ma...