• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Daszka78

  1. D

    Starania 2019!

    Dziękuję Fado123, ja póki co staram się 8 miesięcy. Coś szczególnego pomogko w Twoim przypadku, czy po prostu w końcu się udało?
  2. D

    Starania 2019!

    Hej, witam serdecznie bo jestem tu nowa, ale pewnie jak niejedna z Was szukam wsparcia w póki co bezowocnych:( staraniach o bobaska. Mam pytanie do tych z Was, którym się udało, czy cykl w ktorym doszło do zapłodnienia róznił się jakoś od tych gdzie pojawiał sie okres? Pewnie każda z Was ma...
Wróć
Do góry