• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Demode

  1. D

    Samotna Matka- Samotna w ciazy?

    Hej. Chce opisac tu swoja sytuacje zeby wywalic to wszystko z siebie na jednym miejscu i samej spojrzec krytycznym okiem. Jestem w malzenstwie od 10 lat, on jest Chorwatem, mieszkamy w Chorwacji, mamy 4 letnia corke i ja jestem na poczatku drugiej ciazy. Awantury zaczely sie po przeprowadzce tu...
Wróć
Do góry