Jak ja zazdroszczę wszystkim rozpakowanym! Mam jeszcze 2 tyg do terminu i już doczekać się nie mogę,,, Kocham moje dziecko, ale jakkolwiek to zabrzmi już chcę się pozbyć tego balastu! Czuję się jak słoń, wyglądam jak słoń i ruszam się jak słoń! Jutro mam wizytę u gina i mam nadzieję usłyszeć, że...