• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez dorabiająca mama 1

  1. D

    Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

    ja sobie dorabiam od 3 m-cy a jestem w takiej sytuacji jak i Wy ;) jesli ktos jest zainteresowany pisac na priv.Wszytsko zalezy od Was czy chcecie poporawic sobie sytuacje finansowa a wiem ,ze da sie :))))
Wróć
Do góry