Witam serdecznie Was wszystkie,
Mam na imię Ewelina, mieszkam w Warszawie, oczekujemy z mężem na narodzenie naszej córeczki w czerwcu (dokładnie 14.06).
Interesuję się zdrowym żywieniem, dietetyką, medycyną oraz psychologią, zarządzeniem.
Czytam bardzo dużo książek, nie mam telewizora w...