Witam :)
Widzę, że wszystkie dzieci duże i z ogromnymi stopami. Podobno każde kolejne pokolenie jest ciut wyższe od poprzedzającego, ale nasze dzieci pod względem wzrostu, przerosną nas chyba od razu o dwa pokolenia ::).
Basia, Edzia: ale fajnie się dzieciaki bawią. U nas ciągle to jeszcze...