• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez gabba28

  1. G

    Majowe mamy 2021

    i mnie w 8+2 dokładnie bylo 1.87 cm 😊
  2. G

    Majowe mamy 2021

    Hej dziewczyny 😊 Ja znalazłam patent na moje poranne mdlosci. Wczoraj gdzieś wyczytałam żeby na śniadanie zjeść banana. Dziś wypróbowałam i faktycznie mdłości przeszły aż w szoku byłam. A to macie też jakąś grupe na fb?
  3. G

    Majowe mamy 2021

    Hej. U mnie dziś samopoczucie fatalne. Rano wymioty teraz ból głowy. To moja druga ciąża i pierwsza w porównaniu z tą była cudowna. Czekam aż wkoncu te mdłości przejdą. Co do wagi to u mnie dzis 10+4 i 2kg na minusie.
  4. G

    Majowe mamy 2021

    ja mam właśnie 27.10 i obawiałam sie ze może za późno, ale lekarza powiedzial że do 14 + 0 można spokojnie zrobic. Jestem ciekawa czy powie jaka płeć 😊
  5. G

    Majowe mamy 2021

    Hej 😊 dołączam do Was. Termin z OM na 1.05 Dziś byłam na wizycie sprawdzić jak tam wyniki i są ok😊 następna dopiero za miesiąc bo za 3 tygodnie mam badania prenatalne 😊
Wróć
Do góry