• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Guappa

  1. G

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    dziwne strasznie. ..tak czy siak to moja autentyczna historia. Dziś mam chyba owulacje bo tak mnie brzuch od wczoraj boli ze wytrzymac się nie da. Oby tym razem się udało ,bo za chwilę zwariuje
  2. G

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    Nie to moja prywatna historia. ..niestety
  3. G

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    Ja jestem dziś po II próbie. Stary się o maleństwo od 7 lat. 3krotnie zmieniam klinikę. IlośCi badań jakich wykonałam nie jestem w stanie zliczyć zarówno tych girmonalnych jak i endokrynologocznych taj samo mąż. Lekarze rozkładają ręce twierdzą że zdrowi jesteśmy. A dzidziusia jak nie było...
  4. G

    Inseminacja

    Kochani, jestem po drugiej IUI pełna obaw. Czy ktoś ma dobre pozytywne informacje, czu komuś się udało. Ilości badań jakie wykonaliśmy z mężem nie potrafię zliczyć od 7 lat się staramy o maleństwo. Każdy lekarz rozkłada ręce i twierdzi i ze jesteśmy zdrowi, a starania za każdym cyklem Legna w...
Wróć
Do góry