reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostatnio dodane przez Hola*

 1. H

  Ruchy dziecka w ciąży

  czułam tak samo od 17tygodnia :)
 2. H

  Ciąża czy nie?

  Chyba żadnemu. Może kup inne testy, a potem beta z krwi w zależności w ogóle ile dni spóźnia Ci się miesiączka :)
 3. H

  Tabletki antykoncepcyjne a waga

  od samych tabletek nie, ale od tego jaki mogą mieć na nas wpływ już tak. Wiec pośrednio można „od nich” utyc
 4. H

  Zwolnienie w trakcie ciąży

  Jestem na zwolnieniu ciążowym i lekarz przedłuża mi je od wizyty do wizyty. Miałam umowę na czas określony , przed wygaśnięciem byłam już ponad 3 mies ciąży wiec mam te umowę przedłużona do dnia porodu a potem koniec.
 5. H

  Test Pink, czy jest wiarygodny?

  u mnie tak samo
 6. H

  czy to było poronienie?

  Współczuje. No tak, krwi jest dużo , ja moja „kule” tez wzięłam w rękę bo nie wiedziałam co zrobić, ale nie robiłbym zdjęć do internetu, tylko po lekarza dzwoniła. Pojechałam karetka do szpitala w tamtej sytuacji.. Autorka była u lekarza z tym? Edit. Dopiero widze jakie to jest małe...
 7. H

  czy to było poronienie?

  Współczuje. No tak, krwi jest dużo , ja moja „kule” tez wzięłam w rękę bo nie wiedziałam co zrobić, ale nie robiłbym zdjęć do internetu, tylko po lekarza dzwoniła. Pojechałam karetka do szpitala w tamtej sytuacji.. Autorka była u lekarza z tym?
 8. H

  czy to było poronienie?

  Ja nie wiem co to jest, ale No ja poroniłam ciąże w 10 tygodniu i wyszła za mnie kula wielkosci pomarańczy ale nie widziałam tam dziecka , tylko czerwona jednorodna kulę..
 9. H

  Silne mdłości w ciąży

  omg dokładnie tak jak opisujesz, to okropne. U mnie około 16 już miałam przerwy kilkudniowe od wymiotów i było to zbawienne. Dobrze ze Tobie przeszło tego 20 tygodnia
 10. H

  Silne mdłości w ciąży

  No znam to, czasem się zastanawiałam czy aby napewno to przetrwam , ale przetrwałam, wiem jakie to okropne, ale tez dasz rade mimo tych przeciwności, jak będzie trzeba to kroplówki dostaniesz i pomału się polepszy.
 11. H

  Silne mdłości w ciąży

  No „wracałam już do żywych „ bo nadal jestem słabsza i mam anemię jeszcze do tej pory ale teraz już jest dobrze ogólnie
 12. H

  Silne mdłości w ciąży

  Aha i schudłam jakoś 4 kg i nie miałam na nic siły , bo wymiotowałam wszystkim co jadłam a nawet sama woda.
 13. H

  Silne mdłości w ciąży

  Miałam takie okropne mdłości całodzienne , a nawet nocne jeśli nie mogłam zasnąć, praktycznie non stop chyba od 6 tyg . rzyganie kilkanaście razy dziennie, dostałam czopki torecan to stosowania kiedy to konieczne, trochę się bałam ale czasem stosowałam. Musiałam uzupełniać elektrolity , całe...
 14. H

  Szansa na zapłodnienie

  jak pęka to raczej widać ze pękła 🤷🏻‍♀️ jak była cała to nie pękła chyba
 15. H

  Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

  sadze ze wieże dwie kreski
Do góry