Cześć dziewczyny, w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę na insulinie, teraz jestem w siódmym tygodniu. W sobotę miałam robić krzywą, krew z palca - 105 :O zrobiliśmy tylko glukozę na czczo - 88, więc niezła różnica... no, także krzywą muszę zrobić w przyszłym tygodniu, jak znów pojadę do rodziców...