• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez iksinska105

  1. I

    Wyniki badania nasienia

    Na pewno poczytam, dzięki :)
  2. I

    Wyniki badania nasienia

    W ciąży byłam dwukrotnie - biochemiczna i pozamaciczna. Aktualnie od pół roku się nie udaje. Super jeśli mówicie, że niska morfologia nie jest takim problemem :) Suplementy już kupiliśmy, wprowadzamy więcej ruchu, może to pomoże.
  3. I

    Wyniki badania nasienia

    Dzięki za odpowiedź :)
  4. I

    Wyniki badania nasienia

    Dziewczyny pomożecie z interpretacją? Czy przy takiej liczbie plemników, morfologia 2% jest problemem?
Wróć
Do góry