• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Jagnaa

  1. J

    beta hcg ilościowo

    No nic, mamy następny cykl :)
  2. J

    beta hcg ilościowo

    Dostałam @ kilka godzin po dokonaniu wpisu. Owulacja podejrzewam, że była bo robiłam testy owulacyjne i był pik. I miałam ból w podbrzuszu jak zawsze na owulacje
  3. J

    beta hcg ilościowo

    Dostałam kilka godzin po wpisie na forum
  4. J

    beta hcg ilościowo

    Cieszę się, że trafiłam na ten wpis na forum :) może jest nadzieja :) Ostatni @ 20.01. Cykle średnio 29 dni. 2.02 test owulacyjny z buźką uśmiechniętą. @ teoretycznie ma przyjść jutro. Wczoraj byłam w Luxmedzie i stwierdziłam, że może przy okazji zrobię betę. Wynik jak u Niecierpliwej <2,3. I...
  5. J

    Pierwsze objawy

    Witajcie dziewczyny ;) Potrzebuje porady. 6.12 najprawdopodobniej owulacja (ból brzucha owulacyjny) - stosunek 4.12, 5.12 i 8.12 Tak w pobliżu owulacji. W 24 dc zrobiłam test po południu i negatywny (Ahh ten brak cierpliwości). Wczoraj i dziś ból jak na @, natomiast dzisiaj zaczął się ból...
Wróć
Do góry