• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez kalakalita

  1. kalakalita

    Test owulacyjny

    Kurcze w takim razie bardzo mi przykro że tak to się wszystko skończyło ;(
  2. kalakalita

    Test owulacyjny

    Ale super bardzo Ci gratuluję Ale super! Bardzo Ci gratuluję
  3. kalakalita

    Test owulacyjny

    Też zrobiłam drugi raz w tym cyklu z czystej ciekawości. Wczoraj zrobiłam po raz pierwszy, wyszła trochę jaśniejsza a dziś troszkę ciemniejsza. W ostatnim cyklu dzień po owu nie było żądnej kreski. Ale absolutnie się nastawiam, tym bardziej że brzuch boli okresowo ;) oczywiście dam znać ;)
  4. kalakalita

    Test owulacyjny

    Hej dziewczyny, W 13 DC cyklu miałam potwierdzona owualcje monitoringiem, testem owu i okropnym bólem jajnika. Zawsze po owulacji jak robiłam testy owu to nic nie pokazywały ( żadnej drugiej kreski). Dziś mam 19 DC i na teście pojawiła się kreska ( nie jest jakaś szczególnie mocna ale jednak...
Wróć
Do góry