• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez KAROLINAOOO

  1. K

    beta hcg ilościowo

    Cześć wszystkim! Spadłyście mi z nieba. W 12 dniu po owulacji (tak domniemywam po testach owulacyjnych) zrobiłam BHCG, które wyniosło 5,9 oraz progesteron, który wyniósł 3,0. Załamałam się tak niskimi wartościami. Płacz, lament, że na pewno poronienie, ciąża biochemiczna. Jutro powtarzam betę...
Wróć
Do góry