• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Kasia.19

  1. K

    Karmienie mm - 3mies dziecko

    Bebilon :) ja podaję tylko probiotyk biogaja, praktycznie od początku. Tak zaleciła nam położna kiedy był bardzo niespokojny i potem faktycznie sie poprawiło :)
  2. K

    Karmienie mm - 3mies dziecko

    Hej. Mój synek za tydzień skończy 4 miesiące. Karmiłam piersia tylko 3 tyg. Jeśli chodzi o Twoje pytanie czy maluszki potrafią tyle zjeść to tak. Potrafią ale oczywiście nie każde. Mój synek od początku był małym głodomorem dlatego też przeszłam na mm. Od jakiegoś 1.5 miesiąca zjada właśnie...
Wróć
Do góry