• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Kasia1984Kasia

  1. Kasia1984Kasia

    Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

    hej dziewczyny, czy ktoś na tym forum jeszcze bywa? :)
  2. Kasia1984Kasia

    Jedynak na zawsze

    a ja uważam że co czlowiek to inna historia, uogólnienia nie mają sensu. Ja jestem jedynaczką i nigdy nie widziałam siebie z tego powodu jako poszkodowaną, może dlatego że czego innego w życiu mi brakowało, nie rodzeństwa a uwagi matki. Mąż ma brata który jest faworyzowany przez matkę znów...
Wróć
Do góry