Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
@dzag82 wiem ze to wczesnie ale dzis mialam miec rezonans kregoslupa wiec wolalam wiedziec niz pozniej zalowac. I teraz sie tylko stresuje;(
@Nusia123 synus w lutym konczy 5 lat i juz bardzooo chce rodzeństwo ;) ide dzis do lekarza zapytac o co chodzi z ta beta moze cos mi powie;) trzymajcie...
@Dorotea. U mnie wedlug testow owu dzis jest 16dpo wiec beta jest zdecydowanie za niska;( chyba ze jakism cudem owu sie przesunela. W pierwszej ciazy nie badalam bety wiec nie wiem jak bylo;( ale co by nie bylo powinna rosnac a nie spadac;(
No w dzien spodziewanej miesiaczki powiedzial ze jest za wczesnie zeby cos zobaczyc a beta byla 13 a dzis jest 2 dni po spodziewanej @ i beta jest 10 to by byla moja 2 ciaza i czuje sie dokladnie jak przy pierwszej.piersi mnie bola tak ze mam ochote je gdzies zostawic spie juz o 20;/ a na...
@emikka No wlasnie w dzien bety i spodziewanej@ bylam u lekarza to powiedział ze jest za wczesnie zeby cos zobaczyc powiedzial jedynie ze jeat mocno powiekszone endomettrium jqk na ciążę i ze mam zrobic bete. Teraz to juz nie wiem;(
@ mialam 22.11ale stosunek byl 3.12 i tylko wtedy moglo sie udac. robilam w tym samym laboratorium tylko wlasnie nie rozumiem tych 3 cyfr po przecinku;/ nie wiem czy to jest 13 czy 13tys. W zalaczniku wrzucam normy tego lab.
Dzieczyny ostatnio pisalam Wam ze w dniu spodziewanej @ mialam beta 13.130. Dzis powtórzyłam po 2dniach i mam 10.020;( czy to znaczy ze cos jest nie tak?