• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez kinia89

  1. K

    Czerwcowe mamy 2020

    Sprawdzałam ale wciaż nie działa, sama pisałam do administratorki ;)
  2. K

    Czerwcowe mamy 2020

    Ja jeszcze nie mogę wejść, ale poczekam do jutra i do admina napiszę jak coś ;)
  3. K

    Czerwcowe mamy 2020

    U mnie ogolnie do 10TC wszystko było ok, prócz zmęczenia i czasem wrażliwości na zapachy. A teraz się zaczęło mdłości ale wieczorne, no i w sobotę zaliczyłam i to na koncercie! pierwsze wymioty. Całe szczęście, że zaraz już pierwszy trymestr się zakończy :) Dodam, że mieszkam w Holandii, biorę...
  4. K

    Czerwcowe mamy 2020

    Witajcie Dziewczyny! Również dołączam do grona czerwcowych Mam :) Czy również mogę poprosić o dodanie mnie do zamkniętego forum? Wtedy przedstawię Wam się bliżej :)
Wróć
Do góry