• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez kobietaSwojegoMmezczyzny

  1. K

    Staraczki listopadowe 2012 :)

    Cześć dziewczyny:) pisalam w innym temacie ,ale nie ukrywam ze zalezy mi na waszych odpowiedziach bo nie wiem co robic jutro brac wolne i isc do lekarza czy testowac.. bo nie chce sie zbytnio sama nakrecac :) i z gory dziekuje Wam za wyrozumialosc;) najpierw sie przedstawie jestem Justyna mam 23...
  2. K

    Staraczki styczniowe 2013

    Cześć dziewczyny najpierw sie przedstawie jestem Justyna mam 23 lata pracuje , i jestem w szczesliwym zwiazku. Wspolzyjemy w soboty i niedziele bo tak sie widzimy czasami w tygodniu jednak zawsze bez zabezpieczenia. w Styczniu dostalam miesiaczke 3.01. nastepnie 25 mialam brazowe brudzenie...
Wróć
Do góry