Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Cześć dziewczyny:) pisalam w innym temacie ,ale nie ukrywam ze zalezy mi na waszych odpowiedziach bo nie wiem co robic jutro brac wolne i isc do lekarza czy testowac.. bo nie chce sie zbytnio sama nakrecac :) i z gory dziekuje Wam za wyrozumialosc;) najpierw sie przedstawie jestem Justyna mam 23...
Cześć dziewczyny najpierw sie przedstawie jestem Justyna mam 23 lata pracuje , i jestem w szczesliwym zwiazku. Wspolzyjemy w soboty i niedziele bo tak sie widzimy czasami w tygodniu jednak zawsze bez zabezpieczenia. w Styczniu dostalam miesiaczke 3.01. nastepnie 25 mialam brazowe brudzenie...