• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Louve

  1. L

    Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

    Witam Was, Mamusie! Jestem tu nowa, nazywam się Anka, jestem mamą 2 letniego wspaniałego urwiska Rysia. Obecnie przebywam na wychowawczym i od kilku ładnych miesięcy wiem już, że nasz dział z lipcem zostaje rozwiązany... więc nie mam gdzie wrócić... huraaa! ;( Myślę intensywnie o własnym...
Wróć
Do góry