• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez lucy_82

  1. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Hej dziewczyny nie było mnie tu bardzo dawno, postaram się nadrobić :) chociaż nie wiem czy dam rade bo zaraz znowu wyjeżdżam prawie na miesiąc... U nas ok 2 bąbelki rosną sobie, nie wiem jeszcze co tam siedzi :) ale zaraz badanie połówkowe więc może na nim się ukażą :) mam taka nadzieję bo...
  2. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    hej dziewczyny u mnie nic nowego mdli mnie prawie codziennie dzisiaj poranne mdłości skończyły się koło 16 więc nic miłego :) a wizytę mam 17 więc jak wrócę będę się odzywać co i jak :)
  3. L

    Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

    Pole moje gratulacje :) Będą bliźniaki u mnie też :) u mnie 14 dni po IUI beta 300,3 a 2 dni później 1455 :) później usg i są :)
  4. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Hej trzymam mocno za Pole :) Pełna i Nowa - piękne brzuszki :)
  5. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Pełna to super że wszystko ok :) no i oczywiście gratulacje dziewczynki :) ja osobiście też bym wolała dziewczynki :) a najlepiej parkę :) ale najważniejsze żeby zdrowe i wszystko dobrze się zakończyło w końcu takie wyczekane :)
  6. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Sun - Gratulacje!!!!!!!! Zgodnie z obietnicą jestem po wizycie lekarskiej i tak: 2 pęcherzyki 16 i 18 mm uwidoczniono 2 zarodki 4,1 i 3,8 mm uwidoczniono czynność serca obu ale zarodek 2 wolna czynność serca i znów czekanie kolejna wizyta za 3 tyg. Ale co jest jeszcze podobno ważne to to że...
  7. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    no wiem wiem że u każdej jest różnie ale chciałabym być już spokojniejsza :)
  8. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Eevlee - Gratulacje :) u mnie od ostatniej @ koniec 6 tygodnia ale tak jak to lekarz ostatnio określił brakowało mu około 5 dni wg rozmiaru pęcherzyków z USG więc zobaczymy trochę się martwie :( jutro od razu po wizycie się odezwę :)
  9. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    hej jestem jestem jestem :) jutro o 20 mam wizytę i będę coś wiecej wiedziała może będzie już widać zarodek albo może serduszko słychać???? A poza tym codziennie od 5 rano mdłości straszne :(
  10. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Pełna wracaj szybko do zdrowia :)
  11. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Agusiaks, Sun trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)
  12. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    ewirut, pełna - cudownie ale Wam zazdroszczę już nie mogę się doczekać brzusia i kopniaków :))
  13. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    acha i najważniejsze wogóle nie mam apetytu na nic, gdzie nigdy mi go nie brakowało wręcz jak bym mogła to bym nie jadła :) ale sporo piję bo ciągle mnie suszy :)
  14. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Ewirut oj mam :) bolą mnie piersi teraz już bardziej po bokach niż sutki, te tylko przy dotyku ale to też jest tak że jednego dnia bardziej a drugiego mniej, dzisiaj np o 5 rano obudziły mnie mdłości ale jeszcze nie wymiotowałam :P i dzisiaj na zakupach w Auchan też mnie mdliło ale po powrocie...
  15. L

    Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

    Ja też zawsze marzyłam żeby mieć 2 maluszki ale teraz jak tak jest jestem pełna obaw..... :) ale tak chyba ma każda z nas czy jest jedno czy dwójka :)
Wróć
Do góry