• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez M97.

  1. M

    Przepuklina oponowo-rdzeniowa

    Witam, Urodziłam się z przepuklina oponowo-rdzeniowa, na szczęście bez wodogłowia. Jedyne moje problemy to koślawość stopy i pęcherz neurogenny. Chcemy z mężem starać się o dziecko, czy jest tu jakaś kobieta z podobnymi problemami, która ma ciążę za sobą lub w niej właśnie jest i chciałaby...
Wróć
Do góry