Hej. Jeśli chodzi o położną szpitalną, to pierwszy mój poród odbierała pani Jola Wagner, super kobieta, całkiem inne wspomnienia z porodu, mimo że było ciężko, ciąża wywoływana. Mała też była owinieta pępowiną, ale nawet nie uznałam tego za żadne komplikacje, wszystko poszło super sprawnie. Przy...