• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Majexx

  1. M

    wybór lekarza

    W czerwcu zostanę mamą, mam problem z lekarzem prowadzącym. Do tej pory mam chodzę na NFZ (dostaję skierowanie na krew, mocz itp). Ale USG robię prywatnie. Chciałabym miec jednego stałego lekarze i stąd moje pytanie: jeśli wybierać to lekarza, który pracuje w szpitalu w którym chciałabym rodzić?
Wróć
Do góry