Witam
Czy zagladacie jeszcze na to forum?
Bardzo prosilabym o informacje co z Waszym syniem bo u mojego tez zauwazylam oczoplas pionowy;-(
Jestem przerazona,jestesmy juz po usg mozgu-wszystko ok,neurolog tez ok(odruchy prawidlowe)teraz czekamy na badanie dna oka.Moj synek ma rowno 2miesiace,a...