• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez malgusa

  1. M

    Oczopląs

    Witam Czy zagladacie jeszcze na to forum? Bardzo prosilabym o informacje co z Waszym syniem bo u mojego tez zauwazylam oczoplas pionowy;-( Jestem przerazona,jestesmy juz po usg mozgu-wszystko ok,neurolog tez ok(odruchy prawidlowe)teraz czekamy na badanie dna oka.Moj synek ma rowno 2miesiace,a...
Wróć
Do góry