Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Zooska - pamietasz jak było u mnie. Takze jak dziewczyny mówia- nie martw sie , trzymamy wszystkie mocno kciuki!
Co do USG , to poza tą "przygodą" - gdzie na 3 aparatach USG nie było widać nic poza pęcherzykiem, - a na czwartym pieknego człowieczka z bijącym serduchem , w poprzednich ciązach...
dziewczyny, chciała bym kupic sobie poduszkę "rogala" , czy ktoras z was masz doswiadczenie w tej kwestii? sa rozne rodziaje - male , duze, srednie... nie wiem na co sie zdecydowac?
Pierwsza cesarka - po 11 godzinch porodu dziecko zaczelo slabnąc więc od razu narkoza i cesarka córka była duza i mimo ze ze mnie kawał baby to nie chciala przejść przez miednice. Druga - Na usg w 42! tygodniu ciązy wyszlo ze syn jest jeszcze wiekszy od córki wiec tym bardziej sie nie zmieści ...
Milo - ja tez czekałam - wolalam byc wtedy sama, w swoim domu i łóżku. Pamietaj tylko , kiedy bedzie juz po wszystkim idz na usg na kontrole czy wszystko jest ok.. przytulam!