reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Mirella Zygler

Zajęcie
Położna

Sygnatura

Skończyłam studia położnicze na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek Frania 3 latka i Stefcia roczek. Macierzyństwo utwierdziło mnie w przekonaniu, że czuję się położną z powołania. Po urlopie macierzyńskim chcąc godzić macierzyństwo z pracą zawodową. Prowadzę szkołę rodzenia.

Podczas spotkań z rodzicami nie przekazuję im żadnej magicznej wiedzy, nie przedstawiam wyszukanych sztuczek. Moim celem jest utwierdzenie rodziców w przekonaniu że są najlepszymi rodzicami dla swoich dzieci. Jestem też wielką fanką nurtu rodzicielstwa bliskości i karmienia naturalnego.

Obserwujący

Osiągnięcia

 1. 10

  Can't Stop!

  You've posted 100 messages. I hope this took you more than a day!
 2. 10

  I Like It a Lot

  Your messages have been liked 25 times.
 3. 5

  Keeps Coming Back

  30 messages posted. You must like it here!
 4. 2

  Somebody Likes You

  Somebody out there liked one of your messages. Keep posting like that for more!
 5. 1

  First Message

  Post a message somewhere on the site to receive this.
Do góry