Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam sie z rana
Czarnulka widze ze pojadlas pozadnie wczoraj :-D
Mam taki problem bo termin na usg mam 1.12 a na stronie internetowej mojej ginki pisze ze jej nie ma do 3.12 i nie mam pojecia o co chodzi...dzwonie tam ale sekretarka automatyczna sie wlacza i mowi to samo, eh nie...
Czarnulka rozek jest gienialny, widze mamy ten sam gust. Ja bede kupowala biale lozeczko i posciel bialo szarą jak to pieknie wyglada, wgl mam sypialnie w tych kolorach wiec bedzie pasowalo jak ulał :-)
Dzien dobry, witam sie z Wami z rana.
Ja to przewaznie z rana mam czas popisac, potem przychodzi moje kochanie z pracy to spedzamy z soba czas :)
a ja znow czuje jak malenstwo sie dobija z brzuszka, cos pieknego.
Jak ktores dzisiaj wizytuja to trzymam &&&& oraz milego dnia zycze dziewczyny.
Moim zdaniem sterylizator to dobra rzecz, sama sie juz za nimi rozgladalam, niestety nie wiem jakie sa dobre ale wydaje mi sie ze jak na tą firme to powinien byc dobry a i cena jest rewelacyjna, ja bym sie dlugo niezastanawiala :-)
Czarnulka to dobrze ze jest dobrze, szkoda tylko ze musisz czekac az do stycznia zeby dowiedziec sie cos wiecej o dzidzi, jakby go zbawilo te pare minut... No ale co zrobic, wazne ze z Toba i malenstwem ok.
Dobrze, dobrze to ja taka nie zorganizowana :-p
Kazdy kupuje kiedy chce, ja mam ten problem ze jak wchodze do sklepu to bralabym wszystko ;-) ale w grudniu juz cos pokupie bo dluzej nie wytrzymam :-D
Piękne to wszystko dla maluszków.
Ja przy Czarnulce w zakupach to jestem sto lat za murzynami :-D mam tylko jedne body i łapki nie drapki haha ale myśle że nadrobie już niedługo :-p
Vivid ale słodko z męża strony :-)
To fakt przytulenie się do kochającej osoby jest lekiem na całe zLo, a ile przyjemności :-p
Ale mnie nuda męczy, pomyłam naczynia, wstawiłam pranie, pościeliłam nasze łoże i kompletnie nie wiem co z sobą zrobić
Verna co do snow powalonych to mozemy sobie rece odac, jakie mi sie idiotyczne sceny snia to sie w glowie nie miesci a tak apropo to tez sie wczoraj poryczalam eh chyba czasem tak musi byc.
Vivid dzieki :-D
Ja tez chyba zaczne szukac bo widzialam rozne sliczne bluzy takie z zamkiem na srodku brzucha i jak sie otworzy to taka slodka dzidzia aj piekne