Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja dalej nie wiem, czy jeszcze próbować :P ? Oczywiście jeszcze i tak muszę czekać, bo po poronieniu nie miałam jeszcze @. Kiedyś po poronieniu po pierwszej @ zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córę :)
To dobrze, że ustąpiła. Ja jestem świeżo po poronieniu i niestety biegunka u mnie to był jeden z objawów. Tylko ja miałam biegunkę przez 3 dni w całym domu, a jest nas siódemka.
Ja już sama nie wiem :(. Mojego męża siostra w wieku 28 lat urodziła córkę z Zespołem Downa i przez całą ciążę nikt Jej nie mówił, że mała jest niepełnosprawna. Myślę, że lekarka nie przyłożyła się do badań. Wszystko wyszło po porodzie no i oczywiście wielki szok, bo to pierwsze dziecko i nie...
Jak masz na starcie wysokie BMI to też dla zdrowia Twojego i maluszka, lepiej jest mało przytyć. Ja też mam od zawsze nadwagę. W pierwszej ciąży przytyłam tylko 6 kg, w obu kolejnych po 15 i 16 :( .
Fajnie, że Ci się udało. Ja miałam już koszmary, że lecę z odgryzionym sutkiem do lekarza na przyszycie :D:D:D. Mojego męża bratowa karmiła dziecko do 3 - go roku życia. Każdy robi tak, jak uważa. Ja też bym karmiła dłużej, ale bałam się gryzienia :P