• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Monika896

  1. M

    Karta ciąży a becikowe

    No właśnie lekarz nie wpisał mi w ktorym tygodniu stwierdził ciążę.wpisał mi do karty tylko datę 1 badan i ze jestem w 14 tc.W karcie nie mam napisane ze moja pierwsza wizyta i stwierdzenie ciąży była w 8tc
  2. M

    Karta ciąży a becikowe

  3. M

    Karta ciąży a becikowe

    Witam, Mam pewien problem,jestem w 17 tyg ciąży moja pierwsza wizyta u ginekologa była będąc w 8tc.Ostatnio koleżanka powiedziała mi ze starając się o becikowe trzeba zgłosić się do lekarza do 10 tygodnia ciazy, pomyslalam ze ok nie będę miała raczej żadnych problemów z zalatwieniem skoro moja...
Wróć
Do góry