Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Oczywiście,wizyta już umówiona, bo dla mnie jej zdrowie najważniejsze, jednak tak się przejmowałam bo wyglądała coraz gorzej że chciałam jak najszybciej się dowiedzieć co to prawdopodobnie może być. DZiękuję za wszystkie odpowiedzi! :)
Witam, moja mała ma niecały miesiąc i wysypało ją strasznie na twarzy, lekko na górze pleców i na klatce piersiowej. Ktoś mi mówił, żebym się nie martwiła bo to potówki bo teraz takie upały, ale sama nie jestem przekonana. Może ktoś miał z tym problem? Trzeba iść do lekarza, czy da się to jakoś...