• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez NanKo

  1. NanKo

    Marcowe mamy 2022

    Objawy mam dopiero od kilku dni, często jestem głodna, ale jest mi też niedobrze i mam wzdęcia ;( Kłucia w jajnikach też miewam no i tkliwe piersi. Przed chwilą odebrałam wyniki i mam TSH 4,1, także wybieram się dzisiaj do lekarza, bo zapewne bez tabletek się nie obejdzie.
  2. NanKo

    Marcowe mamy 2022

    Prawie tak jakbym czytała o sobie 😄 Również staraliśmy się 1,5 roku i w czerwcu dostaliśmy skierowanie do kliniki niepłodności. Zdążyliśmy jedynie wykonać zlecone badania i na tym się zakończyło. Teraz jestem w 7 tyg, ale od początku przyjmuję luteinę, duphaston i zastrzyki z heparyny ze względu...
Wróć
Do góry