• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Nastka1981!

  1. N

    Luteina a zajście w ciążę

    Od dłuższego czasu staram się zajść w ciążę. Lekarz zapisał mi luteine, która zaczęłam brać, w przyszłym miesiącu mam się stawić w, szpitalu na udraznianiu jajowodów. Lekarz stwierdził, że za 2-3 miesiące jak się spotkamy powinnam być w ciąży. Powiedzcie mi, czy jak braliście luteine to o jakim...
Wróć
Do góry